Promotor/sprzedawca w galerii handlowej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie jako promotor ? Chcesz zdobyć możliwość rozwoju w branży sprzedażowej? Jesteś komunikatywny i samodzielny w pracy ?

Dla naszego klienta zajmującego się promowaniem i sprzedażą materacy premium szukamy Promotora/Sprzedawcy.

Lokalizacja: Gdańsk, Galeria Bałtycka

Oczekujemy

  • otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności
  • kultury osobistej
  • mile widziane osoby studiujące/uczące się na kierunku fizjoterapii

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • samodzielność w pracy
  • pracę w godzinach otwarcia galerii: 2 zmiany(9-15, 15-21)
  • umowę zlecenie ze stawką 32 zł brutto/h + premie sprzedażowe
  • możliwość rozwoju
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • płatne szkolenie online

Zadania

  • promowanie produktów
  • zachęcanie klientów do zapoznania się z ofertą
  • otwarcie oraz zamknięcie wyspy w galerii
  • zabezpieczenie materiałów podczas zamknięcia wyspy

  • Praca Gdańsk
  • Promotor Gdańsk
  • Sprzedawca Starogard Gdański
  • Sprzedawca Nowy Dwór Gdański
  • Sprzedawca Pruszcz Gdański
  • Sprzedawca Gdańsk
  • Sprzedawca gdański
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523