Promotor spotkań gminnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PozytywniCO2
1. 5. 2024

Pozytywni CO2 - jesteśmy fundacją, założoną przez jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy.
Głównym naszym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisje CO2.
01.09.2023. otwieramy nasz SHOWROOM na ul. Armii Krajowej w Rzeszowie, który ma dać możliwość pokazania klientowi rozwiązań, które rekomendujemy.
Dlatego poszukujemy: Promotor spotkań gminnych
(stałą lub dodatkowa praca dla osób z województw: podkarpackie, lubelskie, małopolskie)
Opis Stanowiska:
Twoim głównym zadaniem będzie zapraszanie osób na spotkanie gminne, gdzie nasi eksperci będą edukowali mieszańców na temat możliwości otrzymania dofinasowań do termomodernizacji z programu „Czyste powietrze”. W przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł uczestniczyć, planowanie spotkań z doradcą ds. termomodernizacji.
Co chcemy Ci zaoferować:
• Atrakcyjne zarobki premiujące efektywną pracę w przedziale od 4000 - do 10 000 tyś.
• Elastyczny czas pracy (praca stała lub dorywcza na umowę zlecenie).
• Pracę w zespole, który gra do jednej bramki.
• Ciągły rozwój, również poprzez szkolenia, - ponieważ naszym założycielem, jest jedna z największych firm szkoleniowych.
• Tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już ponad 80 pracowników).
• Kartę Multi SPORT po okresie próbnym.
• Wyjazdy zagraniczne z całą grupą Wektor Wiedzy:
2021 – PRAGA – sprawdź nas na Youtube,
2022 – Budapeszt - sprawdź nas na Youtube,
2023 – wierzymy że z TOBĄ :)
Czego od Ciebie oczekujemy:
• Empatii i naturalnej umiejętności nawiązywani nowych kontaktów.
• Nawiązywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami.
• Przekonania, że warto ograniczać i eliminować smog oraz nadmierną emisję CO2.
• Miel widziane doświadczenia w kolportażu ofert handlowych lub sprzedaży bezpośredniej.
Aplikuj do nas! Prześlij aplikację wraz z aktualnym CV.

  • Praca Kraków
  • Promotor Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293