Promotor Marki Produktów RTV
  • Luboń
Luboń, Luboń, Greater Poland Voivodeship, Polska
Media Expert
25. 8. 2024

Uwaga studenci! Uwaga wszyscy techno-maniacy mający nieco wolnego czasu! Jest extra zlecenie do wzięcia!Szukamy Promotora/ki Marki (produktów RTV)Jeśli znasz się na nowoczesnej technologii, zwłaszcza z kategorii RTV, to ta oferta jest dla Ciebie!Dołącz do nas, a my zrobimy z Ciebie Experta w promocji konkretnej marki!

Zapewnimy Ci:

  • umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową
  • system prowizyjny (do 3 tys. zł)
  • elastyczne godziny pracy – grafik ustalimy wspólnie
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe – będziesz Expertem z najwyższej półki
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy – jesteśmy otwarci na Ciebie i Twoje potrzeby
  • możliwość poszerzenia grupy produktów do promowania

Twoje zadania:

  • prezentacja, promocja produktów danej marki
  • dbanie o właściwą ekspozycję (zgodną ze standardami ME)
  • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy
  • pomoc w realizacji celów sprzedażowych
  • aktualizacja materiałów marketingowych producenta w sklepie
  • raportowanie osiąganych wyników

Od Ciebie oczekujemy:

  • wiedzy nt. elektroniki użytkowej, zwłaszcza w kategorii RTV
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu relacji
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544