Projektanta /Programisty C++
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Ness Solution
7. 10. 2024

Dla naszego Partnera, firmy specjalizującej się w inteligentnych rozwiązaniach oświetleniowych opartych na technologii IoT, poszukujemy Projektanta /Programisty C++, który dołączy do zespołu badawczo-rozwojowego.

Lokalizacja: praca hybrydowa (Warszawa)

Współpraca: długoterminowa na zasadach B2B

Stawka: 130 - 165 PLN + VAT/h

Zespół: 4 osoby w zespole B+R

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i rozwijanie oprogramowania w języku C++ (wersja 14 lub 17);
  • Praca z procesorami rodziny Nordicsemi (NNR 54/52);
  • Optymalizacja kodu pod kątem wydajności oraz debugowanie;
  • Współpraca z systemami niskiego poziomu i zarządzanie pamięcią;
  • Programowanie wielowątkowe oraz obsługa złożonych struktur danych;
  • Wsparcie w integracji i testach aplikacji na platformach Windows i Linux.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C++ (wersje 14/17);
  • Znajomość algorytmów i struktur danych;
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji kodu;
  • Umiejętności pracy z procesorami rodziny Nordic (NNR54/52);
  • Znajomość systemów Windows i Linux;
  • Umiejętności komunikacyjne na poziomie minimum B2;
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym.

Oferujemy:

  • Możliwość długoterminowej współpracy w oparciu o B2B
  • Stawka 130 - 165+vat/h
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna;
  • Praca w modelu hybrydowym;

Jeśli szukasz długoterminowej współpracy w branży technologii IoT i chcesz współtworzyć nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087