Projektant z zakresu ochrony środowiska
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
EKONORM sp. z o.o.
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • W zależności od posiadanych aktualnych kwalifikacji – asysta/częściowa/samodzielna realizacja dokumentacji środowiskowych, służącej do uzyskiwania uzgodnień administracyjnych w zakresie ochrony środowiska, w zespole, pod okiem team leadera,
  • Zbieranie i analiza danych,
  • Tworzenie opisów, diagramów, schematów, bilansów,
  • Grafiki i rysunki,
  • Docelowe uzyskanie kompetencji konsultanta specjalisty ochrony środowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, energetyka, chemia, inżynieria produkcji,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji w zespole,
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Corel, mile widziane aplikacje branżowe),
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i kreatywne działanie,
  • Umiejętność zarządzania priorytetami oraz czasem,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Wiedza merytoryczna i prawna dotycząca ochrony środowiska,
  • Znajomość zagadnień związanych z modelowaniem oddziaływań na stan jakości powietrza, stan klimatu akustycznego,
  • Doświadczenie przy realizacji wniosków o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, pozwoleń na korzystanie ze środowiska,
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o 25-letnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w miłym i zgranym zespole,
  • Rozwój osobisty, zdobywanie nowych umiejętności, oraz podnoszenie kwalifikacji,
  • Wynagrodzenie podstawowe (5 350-6 850 PLN brutto) + premię.

Inżynieria i Prawo Ochrony Środowiska.

Działalność regionalna oraz ogólnopolska.

Obsługa przedsiębiorstw w kierunku zapewniania zgodności działania z wymogami prawa ochrony środowiska.

Czym się zajmujemy na co dzień – znajdziesz na naszej stronie – www.ekonorm.pl

Aplikacje (CV plus list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty pracy.Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

  • Praca Katowice
  • Technik ochrony środowiska Katowice
  • Projektant Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Pracownik ochrony Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Specjalista ds. ochrony danych Katowice
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584