Projektant wnętrz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
29. 3. 2024

Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście.Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi.Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też realizujemy wiele zleceń budowlano-remontowych w całym województwie pomorskim.Nasz zespół to profesjonaliści, którzy wyróżniają się jakością na rynku.Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.

Obowiązki

  • Konsultacje z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań dotyczących projektowanego wnętrza.
  • Tworzenie kompleksowych projektów wnętrz, obejmujących układy przestrzenne, aranżacje mebli, kolory, materiały i oświetlenie.
  • Przygotowywanie wizualizacji 2D i 3D projektów, aby zaprezentować klientom propozycje projektowe.
  • Dobieranie odpowiednich materiałów, wyposażenia i dodatków zgodnie z ustalonym budżetem i preferencjami klienta.
  • Współpraca z innymi specjalistami branżowymi, takimi jak architekci, budowniczowie i dostawcy mebli, w celu zapewnienia zgodności projektów z wymaganiami technicznymi i budowlanymi.
  • Monitorowanie postępu prac nad projektami oraz dostosowywanie projektów według potrzeb klienta i zmian w trakcie realizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z architekturą wnętrz, wzornictwem, projektowaniem przestrzeni lub pokrewne.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu wnętrz, preferowana praca w branży projektowej lub architektonicznej.
  • Znajomość programów do projektowania wnętrz, takich jak AutoCAD, SketchUp, Adobe Photoshop, itp.
  • Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego w celu rozwiązywania problemów projektowych.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i innymi członkami zespołu.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji projektowych.
  • Znajomość trendów w designie wnętrz oraz umiejętność ich wykorzystania w praktyce projektowej.
  • Portfolio projektów wnętrz będące odzwierciedleniem umiejętności projektowych i kreatywnego podejścia.

Oferujemy

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Architekt wnętrz Gdańsk
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714