Projektant Wiodący Systemów Sterowania – EPLAN
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • techniczne koordynowanie projektów w obszarze elektrycznym zgodnie z założeniami kontraktu
  • projektowanie instalacji elektrycznych i systemów sterowania
  • projektowanie układów zasilania i sterowania w rozdzielniach nN
  • dobór komponentów zasilających, sterowniczych, wykonawczych i bezpieczeństwa
  • projektowanie szaf sterowniczych
  • dobór rozwiązań technicznych, dbając o przygotowanie dokumentacji technicznej
  • opracowanie wycen i kosztorysów
  • okazjonalny nadzór nad wykonawstwem instalacji elektrycznej

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu z zakresu elektryki
  • posiadasz doświadczenie w koordynacji technicznej projektów elektrycznych oraz kontroli zgodności projektu z założeniami
  • masz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane na kierunku elektrotechnika lub kierunki pokrewne)
  • potrafisz projektować, konstruować układy elektryczne maszyn, urządzenia, stanowiska zautomatyzowane, zrobotyzowane, montażowe
  • znasz elektryczne systemy CAD oraz technologie i standardy przemysłowe w zakresie projektowania elektrycznego
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość oprogramowania EPLAN
  • posiadasz umiejętność planowania i podejmowania decyzji
  • potrafisz zarządzać, delegować i rozliczać zadania
  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP grupa G1 kategoria E i D do 1kV
  • kommunikative Kenntnisse der deutschen Sprache

To oferujemy

  • udział w projektach realizowanych w fabrykach producentów z branży Automotive
  • lokalizację projektów głównie na terenie UE
  • prywatną opiekę medyczną MEDICOVER
  • pakiet sportowy MEDICOVER SPORT
  • możliwość budowania kompetencji technicznych oraz miękkich (w ramach wewnętrznej Akademii BLU.Training)
  • pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wakacji oraz bony świąteczne
  • zaplecze socjalne (kuchnia do dyspozycji pracowników z kawą/herbatą/wodą)
  • darmowy parking dla pracowników
  • spotkania i wyjazdy integracyjne, konkursy, eventy
  • akcje CSR
  • dla osób spoza Śląska i Małopolski dodatek relokacyjny (budżet do 15 000 PLN oraz pomoc w znalezieniu mieszkania)

Kandydatury osób z mniejszymi kompetencjami oraz doświadczeniem na powyższym stanowisku, będą rozpatrywane na stanowiska Projektanta Systemów Sterowania.

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648