Projektant / Technolog – branża wodno-ściekowa
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
25. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
23.08.2024
Numer referencyjny
8955_7190

Wynagrodzenie: 6000 zł brutto (dla osób bez doświadczenia) do 10 000 zł brutto.

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej dla inwestycji realizowanych,
  • Tworzenie projektów technologicznych i koncepcji,
  • Wykonywanie rysunków technicznych,
  • Współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z uzdatnianiem wody i ścieków, mechaniką i hydrauliką przepływów,
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o kierunku: Ochrona środowiska, Chemia lub Mechanicznym,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do odbywania krótkich wyjazdów służbowych.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem fachowców,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Życzliwą atmosferę pracy,
  • Pracę stacjonarną w biurze firmy w Bielsku-Białej.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres e-mail ar@pracownicybudowlani.pl. Więcej szczegółów pod numerem 518 215 122.

Nie odbieram wyślij SMS o treści Projektant / Technolog. Oddzwonię!

KRAZ 13 471

Administratorem danych jest firma BERKER DOMINIS Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Firma z branży wodno-ściekowej, oferująca szeroki wachlarz usług w zakresie uzdatniania wody i ścieków przemysłowych poszukuje osób, które dołączą do zespołu na stanowisku:

  • Praca Bielsko-Biała
  • Technolog Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Technolog żywności Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536