Projektant systemów automatyki budynkowej BMS
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Steromika Sp. z o.o.
27. 2. 2024
Informacje o stanowisku

PROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ BMS
Twój zakres obowiązków
• Głównym zadaniem projektanta będzie współpraca z inżynierami i asystentami pracującymi nad przygotowaniem dokumentacji projektowej AKPiA oraz koordynacja pracy z innymi projektantami branżowymi.
• Współpraca przy tworzeniu architektury systemu BMS;
• Tworzenie dokumentacji szaf i paneli sterujących automatyki, projektowanie tras kablowych;
• Tworzenie list punktów automatyki, list urządzeń pomiarowych i sterujących oraz rzutów z rozmieszczenia na projektowanym obiekcie;
• Tworzenie opisów projektowych systemów BMS;
• Udział w spotkaniach z klientem – prezentacja rozwiązań projektowych;
• Współpraca przy tworzeniu specyfikacji projektowych;
• Wykonywanie zadań projektowych powierzonych przez inżyniera wiodącego;
• Wsparcie merytoryczne grupy Asystentów i Kreślarzy;
• Udział w obliczaniu i przygotowanie budżetu projektowego (kosztorysu).
Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu automatyki, robotyki, elektryki, automatyki budynkowej;
• Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu automatyki budynkowej (BMS , systemy HVAC) – warunek konieczny;
• Znajomość obowiązujących norm i standardów z dziedziny AKPiA;
• Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD 2D (AutoCAD lub gstarCAD, E-Plan lub innym);
• Język angielski na poziomie podstawowym
• Dobra organizacja pracy, elastyczność;
• Motywacja oraz chęć zaangażowania się w zdobywanie nowych umiejętności w dziedzinie AKPiA;
• Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
To oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
• Elastyczne godziny pracy
• Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Łódź
  • Automatyk Łódź
  • Projektant Łódź
  • Integrator automatyki Łódź
  • Projektant gier komputerowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714