Projektant systemów automatyki (AKPiA)
  • Złotkowo
projektant systemów automatyki (AKPiA)
wielkopolskie, Złotkowo, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Poszukujesz pracy, w której będzie można się stale rozwijać? Dobra atmosfera jest dla Ciebie ważna?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie min średnie techniczne lub wyższe (automatyka, elektrotechnika,

    mechatronika, robotyka, elektromechanika)
  • dobrą znajomość zagadnień technicznych z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • swobodne i precyzyjne wyrażanie myśli technicznej w postaci opisu technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się

    dokumentacją techniczną
  • zdolność pracy w środowisku CAD i BIM
  • mile widziana znajomość programu Revit, See Electrical

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach posiadanych umiejętności i kompetencji
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji ukierunkowanej na wzrost
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i zmotywowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę sportową
  • pakiet medyczny

Zadania

  • przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej wraz z opisami systemów zasilania i sterowania
  • projektowanie szaf i instalacji AKPiA, oraz układów zasilania elektrycznego i niskoprądowego
  • opracowywanie rozwiązań technicznych w zakresie automatyki i instalacji zasilających
  • składanie zapytań ofertowych i zamówień do dostawców

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714