Projektant/Starszy Programista PHP Laravel (e-commerce)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nasz klient, dynamicznie rozwijająca się firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, specjalizuje się w sprzedaży szerokiej gamy artykułów biurowych i szkolnych. W swojej ofercie posiada produkty niezbędne w każdym biurze oraz szkole, w tym papier, przybory do pisania, galanterię biurową, akcesoria komputerowe, meble, a także artykuły higieniczne i spożywcze. Zlokalizowana w sercu Warszawy, firma kładzie duży nacisk na profesjonalną obsługę klienta, co odzwierciedla się w strukturze zarządzania i skutecznym Biurze Obsługi Klienta. Obecnie poszukuje nowych talentów do swojego zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do firmy, która ceni innowacyjność, zaangażowanie i chęć rozwoju, sprawdź dostępne oferty pracy na naszej stronie internetowej. Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w firmie, która od lat jest zaufanym partnerem w dostarczaniu rozwiązań dla biur i szkół.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 8, framework Laravel, Linux, Apache, JQuery, Ajax, HTML5, JS, CSS
  • doświadczenie (poparte sukcesami) w samodzielnej pracy na tworzeniem systemów e-commerce
  • bardzo dobra znajomość i zrozumienia zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w zakresie usług internetowych i integracji przy użyciu Rest API,
  • umiejętności pisania testów jednostkowych i testów integracji,
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych,
  • posługiwanie się w jęz. angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • pomysłowość i samodzielność w działaniu
  • umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności,
  • odpowiedzialność za realizowany projekt
  • umiejętność pracy w określonych ramach czasowych projektu
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • znajomość zagadnień związanych z CI/CD
  • znajomość cloudflare

Dodatkowe atuty:

  • znajomość narzędzi PIM
  • doświadczenie w obszarze AI ( wspomaganie wyszukiwania, generowanie zamówień, przetwarzanie baz potencjalnych klientów, wspomaganie programowania)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realizacja interesującego projeku
  • możliwość pełnej pracy zdalnej

Obowiązki:

  • zaprojektowanie, napisanie, przetestowanie, wdrożenie i utrzymanie systemu e-commerce B2B w oparciu o funkcjonalność systemu obecnie działającego plus responsywność na urządzeniach mobilnych
  • integracja z wewnętrznym systemem ERP polegająca na przekazywaniu informacji zawartych w napływających zamówieniach
  • integracja z systemem PIM w zakresie danych o towarach, w tym danych o dostępności towarów w magazynach własnych oraz magazynach dostawców
  • współpraca z kluczowymi osobami w organizacji (Dyrektor Operacyjny oraz Dyrektor ds logistyki, administrator systemu)
  • współpraca z asystentem posiadającym pełne rozeznanie w tworzonym systemie,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Specjalista ds. e-commerce Łódź
  • Projektant Łódź
  • Projektant gier komputerowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851