Projektant- Sprzedawca
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, mazowieckie, Polska
Apis Sp.z o.o. Grupa SBS
9. 6. 2024

APIS sp. z o.o Grupa SBS Ujrzanów k. SiedlecJedna z największych sieci sprzedaży artykułów instalacyjno - sanitarnych, grzewczych oraz wyposażenia łazienek i wnętrz poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:PROJEKTANT - SPRZEDAWCAbezpośrednia obsługa Klientaw dziale projektowym Garwolin ul. Mazowiecka 22

Obowiązki

  • zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta
  • projektowanie łazienki wraz z wyceną
  • prezentacja projektów
  • przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień oraz terminów ich realizacji

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • terminowe i adekwatne do wykonanej pracy wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od indywidualnych wyników
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • znajomość programu projektowego Cad Decor
  • znajomość branży wyposażenia łazienek i wnętrz

  • Praca Garwolin
  • Sprzedawca Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851