Projektant sieci światłowodowych (praca hybrydowa)
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomorskie, Polska
Spółka z o.o.
29. 8. 2024

Od 25 lat wspieramy pomorską sieć światłowodową jako partner sieci Orange i w związku z rozwojem poszukujemy do swojego zespołu kandydata z doświadczeniem przy projektach Orange na stanowisko:
Projektant sieci FTTH
Oferujemy:
• Stałą, długoterminową pracę (umowa o pracę lub inna umowa w zależności od Twoich preferencji)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet świadczeń
• Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
• Możliwość udziału w szkoleniach i kursach
• Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku
• Samodzielne stanowisko pracy
Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku dla operatora Orange Polska lub Światłowód Inwestycje - warunek konieczny
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość technologii FTTH
• Mile widziane uprawnienia FES
• Znajomość norm oraz przepisów w tym zakresie (budowlanych, telekomunikacyjnych)
• Znajomość Cad i Qgis
• Znajomość SAP
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność i odpowiedzialność
Obowiązki:
• Wykonywanie projektów sieci FTTH, KPO/FERC, budowlanych
• Przygotowywanie opisów, zestawień, rysunków do wykonywanych projektów
• Prowadzenie niezbędnych konsultacji w terenie
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544