PROJEKTANT SIECI GAZOWYCH I WODNYCH
  • Jawor
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
CTI-JAWOR Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Firma CTi-Jawor sp. z o.o. spółka komandytowa (dawniej Centrum Technik Instalacyjno-Grzewczych CTi) powstała w 1993 r. specjalizując się w budowie zewnętrznych sieci i przyłączy gazowych, wodnych, sanitarnych.
Opis stanowiska pracy:
• przygotowywanie dokumentacji projektowych sieci, przyłączy gazowych i wodnych
• załatwianie wszelkich formalności związanych z wykonywaniem przedmiotowych projektów,
• kontakt z inwestorami, odpowiednimi urzędami i instytucjami publicznymi,
• dbanie o terminowe opracowanie projektów.
Wymagania:
• absolwent wydziału inżynieria środowiska lub pokrewnej
• znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych,
• znajomość oprogramowania AutoCAD i MS Office,
• umiejętności samodzielnej organizacji pracy i rozwiązywania problemów
• systematyczność w pracy, planowaniu zadań i kontroli obiegu dokumentacji
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość długotrwałej współpracy

  • Praca Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293