Projektant sieci FTTH - praca hybrydowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
DGP Grupa Polska Sp. z o.o.
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Firma Telekomunikacyjna zatrudni do pracy w modelu hybrydowym kandydata/ kandydatkę z doświadczeniem na stanowisko:

Projektant sieci FTTH

Oferujemy:

•Stałą, długoterminową pracę w trybie hybrydowym

•Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń

•Zatrudnienie na umowę preferowaną przez Ciebie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

•Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy

•Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku

•Samodzielne stanowisko pracy

Oczekiwania:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny

•Wykształcenie wyższe kierunkowe

•Uprawnienia w zakresie projektowania - mile widziane

•Znajomość Cad i Qgis

•Umiejętność czytania map geodezyjnych

•Samodzielność i odpowiedzialność

Obowiązki:

•Wykonywanie projektów sieci teletechnicznych

•Planowanie i opracowywanie rozwiązań telekomunikacyjnych

•Przygotowywanie dokumentacji do uzyskania pozwoleń na budowę, wykonywanie projektów budowlanych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544