Projektant / Projektantka elewacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • wykonywanie projektów elewacji wentylowanych, balustrad i innych elementów architektury zewnętrznej
  • sporządzanie zestawień materiałowych
  • opracowywanie oraz analiza statyczna rozwiązań projektowych
  • nadzór projektowy na budowach
  • wykonywanie projektów eksportowych

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
  • udział w szkoleniach z programów inżynieryjnych, prawa budowlanego itp.
  • możliwość poznawania nowin technologicznych w branży budowlanej
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w nowatorskich i prestiżowych projektach w Polsce oraz za granicą
  • elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • obsługa programów projektowych CAD
  • umiejętność projektowania 3D
  • podstawowa wiedza z dziedziny konstrukcyjno-budowlanej
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080