Projektant / plastyk do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży z szycia przedmiotów użytkowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Maja Hnat
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Chcemy, abyś dołączyła/dołączył do naszego zespołu i razem z nami zarażał /a dzieci pasją do tworzenia.

Chodzi o prowadzenie warsztatów projektowania i tworzenia przedmiotów użytkowych (głównie szycia na maszynie) dla dzieci w wieku 7-17 lat w pełnym wymiarze czasowym od poniedziałku do piątku w ruchomych godzinach tj. zmiennych w ciągu roku.

Okres roku szkolnego: godz. ok 10-18:30 lub godz. ok 12:30-20 (zależnie od dnia)

Okres ferii zimowych i wakacji: godz. ok 9-17.

Zajęcia w roku szkolnym trwają z reguły 60 lub 90 minut. Pomiędzy są przerwy ok 30 minutowe. Na zajęcia przychodzą w zdecydowanej większości, dzieci chętne do działania. Warsztaty są połączeniem pracy projektowej z inspiracją treningu umiejętności społecznych.

Część godzin, poza prowadzeniem zajęć, przeznaczona jest na działania około warsztatowe, związane z realizowanym programem, a także dbaniem o pracownię.

WYMAGANIA:

Szukamy osoby:

  • Potrafiącej szyć udzież oraz akcesoria i swobodnie poruszającej się po manualnych pracach związanych z pracą z tkaniną - uwielbiasz tworzyć i szybko opanowujesz nowe techniki. To znaczy, że bez problemu zaprojektujesz i uszyjesz bluzę, sukienkę, torebkę, czy plecak.
  • Z intuicją pedagogiczną - potrafisz podążać za dzieckiem, a komunikacja jest Twoją mocną stroną.
  • Posiadającej doświadczenie w pracy z dziećmi.
  • Gotowej do wzięcia odpowiedzialności za uczestników warsztatów oraz przebieg zajęć.
  • Odczuwającej potrzebę ciągłego rozwoju.

Wymienione kompetencje są niezbędne.

Dodatkowe atuty:

  • Studia lub kursy związane z pedagogiką (również kurs wychowawcy kolonijnego).
  • Bycie osobą energiczną.
  • Bycie osobą dbającą i szanującą swój warsztat pracy - zależy Ci, aby przestrzeń wokół Ciebie była w harmonii i porządku.
  • Bycie osobą mająca wysokie poczucie estetyki - czujesz przyjemność z oglądania mody/sztuki, a dobór kolorów sprawia Ci przyjemność.

OFERUJEMY:
  • Umowa zlecenia 4500 zł - 6500 zł brutto lub B2B
  • Praca na Ursynowie (niedaleko metra Natolin)
  • Szkolenie wprowadzające w metody, zgodnie z którymi prowadzimy warsztaty w Manubbies.
  • Wsparcie w obszarach pedagogiki oraz dydaktyki.
  • Współpraca polegająca na wzajemnym zaufaniu z dużą przestrzenią do samodzielnej aktywności.

  • Praca Warszawa
  • Plastyk Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836