PROJEKTANT ODZIEŻY SPORTOWEJ
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • projektowanie wzorów odzieży wraz z przygotowaniem profesjonalnej dokumentacji projektowej,
  • współpraca z zagranicznymi dostawcami,
  • bieżąca analiza rynku oraz trendów w modzie sportowej,
  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu kolekcji marki VIKING,
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji produktowej,
  • ocena produktów z punktu widzenia atrakcyjności handlowej,
  • monitoring jakości wykonania zaprojektowanych produktów,
  • udział w tworzeniu katalogów produktowych,
  • udział w targach branżowych,
  • dbanie o wizerunek marki.

WYMAGANIA:
  • duża kreatywność oraz rozwinięte poczucie estetyki,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość programów graficznych (Pakiet Adobe),
  • wiedza na temat zasad kroju, szycia i przygotowania modelu do produkcji,
  • znajomość branży outdoorowej i/lub narciarskiej oraz obowiązujących w niej trendów,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • aktywne zainteresowanie modą, sportem i branżą odzieżową,
  • gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych.

OFERUJEMY:
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku sportowym,
  • Realny wpływ na wizerunek i kierunek rozwoju polskiej marki VIKING,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym (udział w targach i sales meetingach),
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Nowoczesna i komfortowa przestrzeń do pracy,
  • Nieformalną atmosferę pracy i partnerską relację ze współpracownikami,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544