Projektant mechanik w dziale R&D
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
14. 8. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym klientem jest firma z długoletnią tradycją w zakresie projektowania oraz wytwarzania aparatury elektrycznej (stacje transformatorowe, urządzenia rozdziału energii sN/nN). Obecnie poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie części mechanicznych m.in. rozdzielnic niskiego i średniego napięcia oraz stacji transformatorowych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań.
  • Udział w projektach rozwojowych i pracach koncepcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mechanika, budowa maszyn).
  • Doświadczenie w projektowaniu.
  • Znajomość obsługi oprogramowania Inventor, SolidWorks lub podobnego środowiska.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Samodzielność przy realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć rozwoju i dalszej nauki.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy (premia miesięczna 15%).
  • Udział w dedykowanych szkoleniach technicznych.
  • System kafeteryjny (m.in. pakiet medyczny, karta MultiSport, itd.).
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Atrakcyjne programy dedykowane dzieciom pracowników.

  • Praca Zabrze
  • Projektant Zabrze
  • Projektant gier komputerowych Zabrze
  • Mechanik Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Technik mechanik Zabrze
  • Technik mechanik okrętowy Zabrze
  • Technik mechanik lotniczy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648