Projektant Maszyn Przemysłowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko:
Praca we Francji – ok Miluzy
Twój zakres obowiązków:
-projektowanie maszyn samodzielnie lub jako cześć zespołu
-optymalizacja projektów maszyn pod kątem produkcji i montażu
-opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej
-ocena efektów prac i wprowadzanie ewentualnych poprawek
Nasze wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, mechatronika
-znajomość oprogramowania AutoCAD
-znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym
To oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
-możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
-udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych
-wypłacana 13 pensja oraz bonusy
Brzmi interesująco, prawda? Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację już teraz! To może być Twój klucz do przyszłości!
grhpolska.recruitify.ai/job/ee3b5880-751d-4cc0-a3ab-4025ede0b4ed?sourceId=816

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584