Projektant maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
30. 5. 2024

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:
Zadania:

  • Projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych
  • Sprawowanie technicznego nadzoru nad projektami w trakcie ich realizacji
  • Opracowywanie dokumentacji techniczno-projektowej
  • Samodzielne koordynowanie realizacji projektu obejmujące przygotowanie zapytań technicznych, analizę ofert technicznych, zamówienia techniczne i przegląd dokumentów dostawców
  • Nadzór nad instalacją i uruchomieniem na miejscu

Wymagania:

  • Studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechaniki, mechatroniki, automatyki i robotyki
  • Doświadczenie w branży chemicznej, Oil&Gas, petrochemicznej lub energetycznej
  • Bardzo dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Myślenie w sposób analityczny
  • Zarządzanie czasem oraz koordynacja działań w ramach prowadzonego zadania
  • Odpowiedzialność za wstępne ustalenia projektowe
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku konstruktora
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz/lub niemieckiego na poziomie komunikacyjnym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim
  • przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696