Projektant/Kosztorysant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych - rekrutacja online
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Projektant/Kosztorysant Instalacji Elektrycznych i TeletechnicznychMiejsce pracy: Piaseczno

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy projektach obiektów komercyjnych oraz przemysłowych w branży elektrycznej i słaboprądowej;
  • realizacja projektów i dostarczanie gotowych rozwiązań dla lidera projektu - zgodnie z terminami, wytycznymi oraz wymaganiami Klienta;
  • współpraca z Asystentami, weryfikacja ich pracy oraz rozdzielanie zadań;
  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów;
  • bieżący kontakt z Klientem oraz spełnianie jego wymagań projektowych;
WYMAGANIA:
  • uprawnienia projektowe w branży instalacyjnej;
  • znajomość programu AutoCad oraz programów branżowych;
  • znajomość polskiego prawa budowlanego, norm oraz standardów branżowych;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • znajomość programu Revit na poziomie min.podstawowym;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole wielobranżowym;

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie, która posiada stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku;
  • uczestniczenie w dużych projektach
  • atrakcyjne wyngrodzenie UoP lub B2B
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet benefitów
  • prywatną opiekę medyczną
  • długofalową współpracę

  • Praca Piaseczno
  • Kosztorysant Piaseczno
  • Projektant Piaseczno
  • Projektant gier komputerowych Piaseczno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Piaseczno
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Piaseczno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Piaseczno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Piaseczno
  • Specjalista ds. kadr i płac Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544