Projektant, Konstruktor Konstrukcji Stalowych i Żelbetowych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Lepsza Praca
24. 10. 2024

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Aktualnie dla naszego klienta, biura projektowego, poszukujemy osoby na stanowisko:
Projektant, Konstruktor Konstrukcji stalowych i żelbetowych
Katowice i okolice
Obowiązki
- Przygotowywanie danych i wytycznych do projektów technicznych.
- Wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych.
- Wykonywanie rysunków technicznych.
- Realizacja zamówień materiałowych wg specyfikacji.
- Kontrola i archiwizacja dokumentacji technicznej, certyfikatów i aprobat.
- Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
- Techniczne wsparcie działu sprzedaży i działu realizacji.
Wymagania
- Minimum 3 lata na stanowisku samodzielnego konstruktora,
- Wykształcenie wyższe techniczne - konstrukcje budowlane i inżynierskie.
- Wiedza praktyczna w obszarze nowoczesnych technologii budowlanych w tym mile widziana znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji stalowych.
- Znajomość programu AutoCAD (warunek konieczny), RM-Win, SolidWorks.
- Znajomość programów pakietu MS Office.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację, również w zakresie zagadnień technicznych (projektowych) związanych z branżą budowlaną
- Umiejętność wykonywania obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
- Otwartość na nowe rozwiązania i technologie,
- Samodzielność, sumienność, dokładność.
Oferujemy
- Pracę w prężnie działającym zespole inżynierskim,
- Udział w ciekawych projektach,
- Liczne wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie, za które będziesz mógł sobie sam wybrać interesujące Cię benefity :-)

  • Praca Katowice
  • Konstruktor Katowice
  • Projektant Katowice
  • Konstruktor (osoba) Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430