Projektant - Konstruktor
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
B2B Producent Mebli Sp. z o. o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

projektowanie mebli metalowych oraz z płyty meblowej

projektowanie nowych wyrobów, prototypowanie, optymalizacja oraz wdrożenie do produkcji seryjnej

przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją produkcyjną

wykonywanie kalkulacji powykonawczej

WYMAGANIA:

doświadczenie w projektowaniu w programie CAD 3D

dobra znajomość rysunku technicznego

duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:

praca w systemie jednozmianowym 8-16 od poniedziałku do piątku w dobrze wyposażonym biurze

pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

przestrzeń do samodzielnego działania i podejmowania inicjatyw

atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Konstruktor Bielsko-Biała
  • Konstruktor (osoba) Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544