Projektant konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie rozwiązań projektowych konstrukcji stalowych i żelbetowych (obliczenia),
  • koordynacja prac członków zespołu projektowego,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej , budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej zgodnie z obowiązującymi normami oraz Prawem Budowlanym,
  • wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień,
  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek budownictwo),
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń lub w trakcie uzyskiwania,
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
  • znajomość programów do projektowania Autodesk Robot, Tekla Structures (dodatkowy atut) lub innych 3D
  • znajomość norm PN-EN, PN-B oraz aktualnych przepisów budowlanych,
  • odpowiedzialność za terminy i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań.
  • dobra organizacja pracy, sumienność, precyzja,
  • umiejętność aktywnej pracy w Zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającą swobodną komunikację.

Pracodawca oferuje

  • pracę w młodym i zgranym Zespole,
  • przyjemną atmosferę oraz inspirujące środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych zawodowych,
  • dofinansowanie do karty MultiSport, cykliczne imprezy integracyjne, premie okolicznościowe.

Poszukujemy inżynierów z większym doświadczeniem oraz tych, którzy w branży budowlanej, dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Zielona Góra
  • Projektant Zielona Góra
  • Projektant gier komputerowych Zielona Góra
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zielona Góra
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zielona Góra
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Zielona Góra
  • Specjalista ds. kadr i płac Zielona Góra
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748