Projektant konstrukcji stalowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nedcon Silesia jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem i instalacją przemysłowych systemów składowania.

Realizujemy projekty od standardowych po zaawansowane technologicznie typu "custom made" w Polsce i krajach Europy

środkowo-wschodniej. Naszymi Klientami są firmy otwarte na twórcze i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i

wykonawstwa.

Misja Nedcon Silesia: działać tak, aby nasi partnerzy oprócz satysfakcji z produktu, doświadczali satysfakcji z bycia naszymi

klientami. Tworzyć projekty w zmotywowanym zespole szanujących się ludzi.

Zakres obowiązków:

  • praca w Dziale Technicznym - projektowanie systemów wysokiego składowania , konstrukcji

stalowych (przygotowywanie dokumentacji ofertowej i wykonawczej)

  • aktywny udział w pracach nad rozwojem produktu
  • wykonywanie obliczeń statycznych
  • współpraca z Działem Handlowym i Działem Realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - absolwenci ( kierunek budownictwo, mechaniczny)
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • wiedza z zakresu obliczeń statycznych i wymiarowania konstrukcji stalowych będzie

dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjny system premiowy
  • praca w zespole odpowiedzialnych ludzi, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku
  • współpraca z doświadczonymi projektantami
  • dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy z dziedziny cienkościennych konstrukcji stalowych

(zespół uczestniczy w tworzeniu europejskich norm branżowych )

  • perspektywy rozwoju
  • dofinansowanie do benefitów ( prywatna opieka medyczna, karnet sportowy,) dofinansowanie

urlopu wypoczynkowego , spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080