PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH
  • Myślenice
Myślenice, Hipolita Cegielskiego 5, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie
GUBAD Wzornictwo, Produkcja, Handel Sp. z o.o.
27. 4. 2024
od 8 500 do 10 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne obowiązki:
- projektowanie podkonstrukcji, konstrukcji metalowych np.: balustrad zewnętrznych i wewnętrznych na i- w budynkach wielopiętrowych,
- opracowywanie rysunków warsztatowych,
- weryfikacja dokumentacji dotyczącej powstających konstrukcji,
- nadzór na prowadzonymi projektami,
- współpraca z działem Produkcji

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : doświadczenie zawodowe, samodzielność w pracy, komunikatywność
[Umiejętność 1 : umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-warsztatowej w zakresie lekkich konstrukcji stalowych
[Inne : Wśród oczekiwanych kwalifikacji znajduje się wykształcenie wyższe techniczne, związane z budownictwem.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448