Projektant konstrukcji stalowych
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Arret Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Arret Sp z o.o. producent i projektant konstrukcji stalowych, działająca na rynku krajowym i Unii Europejskiej poszukuje kandydata na stanowisko:
Opis stanowiska
  • projektowanie konstrukcji stalowych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z działem produkcji
  • współpraca z działem sprzedaży

Wybrany kandydat dołączy do czteroosobowego zespołu działu technicznego, gdzie będzie mógł się rozwijać i korzystać z jego doświadczeń.Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu AutoCAD
  • prawo jazdy

Oferujemy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w siedzibie firmy w Zabrzu
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju i korzystania z doświadczeń firmy

  • Praca Zabrze
  • Projektant Zabrze
  • Projektant gier komputerowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536