Projektant konstrukcji kompozytowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza przyczynowo-skutkowa ewentualnych niezgodności produkcyjnych z przynależną dokumentacją techniczną
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy pod kątem produktywności oraz kosztów wchodzących w skład organizacji
  • opracowywanie rozwiązań technicznych oraz tworzenie rysunków i dokumentacji technicznej klasyfikacyjnej oraz roboczej w zgodzie z obowiązujacymi przepisami, regulacjami oraz wymogami kontraktowymi
  • raportowanie do kierownika postępu prac projektowych oraz błędów i kolizji projektowych
  • terminowe i zgodne ze sztuką inżynierską dostarczanie rozwiązań technicznych
  • weryfikacja dokumentacji roboczej na zgodność z przyjętymi założeniami projektowymi
  • zapewnienie dostarczenia dokumentacji i powierzonych zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz raportowanie ewentualnych niezgodności do przełożonego
  • tworzenie modeli 3D konstrukcji i elementów kompozytowych takich jak: kadłub, pokłady, grodzie, usztywnienia, wyposażenie pokładu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość konstrukcji jachtu / statku
  • znajomość SolidWorks lub innego oprogramowania parametrycznego na poziomie średniozaawansowanym (np. Inventor, SolidEdge, NX, Catia, Creo)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość branży produkcji kompozytów

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nieformalną kulturę pracy, gdzie wspieramy się w codziennych obowiązkach i dzielimy się wiedzą
  • możliwość rozwoju w dynamicznym dziale rekrutacji
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • dofinansowanie pakietu Multisport w wysokości 80%
  • owoce w biurze – „owocowe wtorki”
  • dofinansowanie dojazdów do pracy – dodatek paliwowy, jeśli Twoja odległość wynosi ponad 50 km
  • dodatek relokacyjny – jeśli zdecydujesz się do nas przeprowadzić z innego regionu Polski
  • dostęp do siłowni w biurze
  • pracę stacjonarną w przestrzeni biurowej w nowym obiekcie zlokalizowanym na Rudnikach w Gdańsku, ul. Tarcice 6
  • elastyczne godziny pracy - możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00
  • skracamy dystans i ułatwiamy sobie komunikację - zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code'u

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544