Projektant Konstrukcji Drewnianych
  • Kościerzyna
Kościerzyna, Kościerzyna, pomorskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej.

Obowiązki

  • Opracowanie koncepcji projektu
  • Samodzielne projektowanie konstrukcji budowlanych, głównie w zakresie budownictwa drewnianego
  • Przeprowadzenie obliczeń projektowanych konstrukcji
  • Przygotowywanie opracowań uzupełniających
  • Optymalizowanie rozwiązań konstrukcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wykonywanie rysunków warsztatowych elementów prefabrykowanych

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość programu AutoCAD
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych norm i przepisów w zakresie projektowania konstrukcji
  • Kreatywność w rozwiązywaniu zagadnień konstrukcyjnych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia konstrukcyjno budowlane - mile widziane
  • Doświadczenie w projektowaniu budynków drewnianych szkieletowych - mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia – podstawa oraz atrakcyjne premie
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w przyjaznym środowisku
  • Samochód służbowy
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny i sportowy

  • Praca Kościerzyna
  • Kościerzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228