Projektant konstrukcji budowlanych
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Corab S.A.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca samodzielnie lub jako członek zespołu projektowego
  • modelowanie konstrukcji stalowych 3D
  • projektowanie konstrukcji stalowych cienkościennych
  • obliczania statyczno-wytrzymałościowe i posadowienia konstrukcji
  • analiza i optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • szczegółowy zakres obowiązków zależy od zajmowanego stanowiska i doświadczenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – magister budownictwa
  • znajomość programów biurowych pakietu Ms Office
  • znajomość programów konstrukcyjnych AutoCAD, SpecBud, RM-WIN, Dlubal, itp.
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych cienkościennych
  • umiejętność analizowania symulacji CFD
  • twórczy umysł, umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków, skrupulatność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kartę sportową

  • Praca Olsztyn
  • Projektant Olsztyn
  • Operator maszyn budowlanych Olsztyn
  • Projektant gier komputerowych Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714