Projektant/ka Przemysłowych Instalacji Chłodniczych
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Dla naszego klienta - wykonawcy instalacji grzewczych i wentylacyjnych poszukujemy aktualnie Projektanta/ki Przemysłowych Instalacji Chłodniczych

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżyniera Środowiska)
  • doświadczenie zawodowe: Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sporządzaniu projektów dla przemysłu spożywczego)
  • kwalifikacje i umiejętności: Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielność
  • umiejętność koordynacji projektów z innymi instalacjami/branżami (przygotowywaniewytycznych i weryfikacja),
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pakiet narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy
  • szkolenia wewnętrzne
  • realną możliwość rozwoju
  • dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej oraz ubezpieczenia
  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji
  • w przypadku relokacji mieszkanie służbowe.

Zadania

  • wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji
    chłodniczych (NH3, R744, GLIKOL) dla nowych i modernizowanych obiektów głównie
    przemysłowych
  • przygotowywanie wycen i kalkulacji ofertowych
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie
    realizacji projektów oraz realizacji inwestycji
  • przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

  • Praca Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567