Projektant instalacji sanitarnych / asystent projektanta
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Abakon BD
18. 9. 2024

Firma Abakon Budowa Domów od 2002r. buduje domy z ekologicznych i trwałych elementów prefabrykowanych kreamzytobetonowych. Działamy na terenie całego kraju realizując projekty własne, adaptacje biur projektowych oraz budynku indywidualne. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika do działu wykonawczego.
Projektant / Asystent projektanta instalacji sanitarnych
Zakres obowiązków
• wykonywanie w ramach Projektów Technicznych projektów instalacji sanitarnych budynków jednorodzinnych w tym instalacji wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, wentylacji mechanicznej,
• prowadzenie uzgodnień z inwestorami dotyczących projektów instalacji sanitarnych budynków jednorodzinnych
• współpraca z projektantami branżowymi i architektami,
• weryfikacja przyjętych założeń oraz rozwiązań projektowych,
Wymagania
• wykształcenia wyższego kierunkowego (lub w trakcie),
• znajomość zagadnień projektowych branży sanitarnej w szczególności dla budynków jednorodzinnych,
• odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu,
• znajomości programu typu „Cad”
• otwartości w kontaktach,
• zaangażowania w wykonywaną pracę,
• komunikatywności, samodzielności, punktualności,
• doświadczenia w pracy w biurze projektowym (mile widziane).
Oferujemy
• możliwość współudziału w tworzeniu Projektów Technicznych,
• przeszkolenie w zakresie obowiązków,
• elastyczne godziny pracy,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pozwalającego na uzyskanie uprawnień budowlanych (dla asystenta projektanta),
• możliwość zwiększenia wysokości wynagrodzenia uzależnione od efektywności,
• możliwość zaznajomienia się z prowadzeniem procesu budowlanego,
• imprezy integracyjne, grille, wigilie firmowe, itp.,
• współpracę w oparciu o umowę zlecenie albo w oparciu o umowę typu B2B.
Aplikację prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny bezpośrednio na adres: @

  • Praca Bielsko-Biała
  • Projektant Bielsko-Biała
  • Projektant gier komputerowych Bielsko-Biała
  • Technik urządzeń sanitarnych Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584