Projektant Instalacji oraz Urządzeń Elektrycznych (BIM Build Information Modeling)
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
GLOBAL 17 POLAND sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń elektrycznych w 3D (BIM Building Information Modeling);
  • Przygotowanie rysunków technicznych z branży elektrycznej.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne na wydziale Elektrycznym;
  • Mile widziana znajomość programów Revit;
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz wykazywanie się inicjatywą;
  • Stawianie na wysoką jakość wykonywanej oraz kreatywność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów, staranność i poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę;
  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole, zarówno twarzą w twarz jak i zdalnie;
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarach związanych z zawodem, oraz poznania i opanowania nowych programów i narzędzi do projektowania;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, oprogramowaniem i otwartość na poznanie i wdrażanie nowych procesów pracy.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym, młodym, dynamiczny, inspirującym ale i wymagającym zespole profesjonalistów;
  • Zrównoważony rozwój zawodowy, możliwość nauki języków obcych (Deutsch) i komunikacji z zagranicznymi klientami;
  • Szkolenia z zakresu zastosowania nowych technologii i narzędzi BIM w procesie projektowania;
  • Szkolenie z norm europejskich w zakresie planowania i projektowania;
  • Imprezy i działania integracyjne;
  • Wygodne biuro w centrum Tarnowa.

  • Praca Tarnów
  • Projektant Tarnów
  • Technik urządzeń sanitarnych Tarnów
  • Projektant gier komputerowych Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246