Projektant instalacji fotowoltaicznych SN/WN
  • Konin
Konin, Konin, Greater Poland Voivodeship, Polska
ROMGOS
18. 9. 2024

Romgos to jedna z najbardziej dynamicznych spółek gazowniczych w kraju. Od lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, aktualnie rozszerzając działalność o budownictwo ogólne oraz odnawialne źródła energii.

Aby zapewnić najwyższą jakość realizacji wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby nasze działania wypełniały założenia zasady zrównoważonego rozwoju.

Aktualnie do swojego zespołu poszukujemy ‍♀

Miejsce pracy: biuro Poznań/Konin/Warszawa/Wrocław/praca zdana

Twoje obowiązki:

  • sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami: w zakresie projektu budowlanego, w zakresie projektu wykonawczego, w zakresie dokumentacji powykonawczej, projektowanie GPO, trasy kablowych średniego i wysokiego napięcia,
  • sprawowanie nadzoru autorskiego,
  • czynny udział w projektach realizowanych w firmie,
  • uczestniczenie podczas uzgodnień branżowych,
  • współpraca z projektantami innych branż: drogowej, konstrukcyjnej, architektonicznej,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących realizowane projekty.

✍ Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość prawa energetycznego oraz administracyjnego,
  • znajomość procesu budowlanego od uzyskania niezbędnych projektów, uzgodnień do dokonania odbiorów wybudowanej instalacji,
  • znajomość tworzenia dokumentacji projektowej,
  • doświadczenie przy projektowaniu GPO, tras kablowych,
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów wykonawczych,
  • biegła znajomość programów AutoCad, Excel, MS Office,
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem przyłączy elektroenergetycznych NN, SN, WN
  • wymagane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • uprawnienia SEP: eksploatacyjne, dozoru, pomiarowe,
  • prawo jazdy kat. B.

✨ Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego.

✨ Co otrzymasz w zamian?

  • pracę w biurze w Koninie, Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu lub pracę zdalną
  • elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport.

  • Praca Konin
  • Projektant Konin
  • Projektant gier komputerowych Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584