Projektant Instalacji Fotowoltaicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych oraz współpraca z pracownikami terenowymi
  • Obsługa klienta w zakresie zaprojektowanych instalacji, dokonywanie uzgodnień
  • Przygotowywanie wizualizacji rozmieszczenia modułów
  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV
  • Dobór konstrukcji montażowej
  • Dobór podzespołów instalacyjnych: falownika i zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe OZE i pokrewne
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Znajomość środowiska CAD
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – podstawa oraz jasny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć j. angielskiego w ramach godzin pracy
  • Zniżki na usługi firmowe

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567