Projektant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
OWITECH
4. 6. 2024

firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Projektanta Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych. Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie Twoje umiejętności będą miały realny wpływ na sukces inwestycji, dołącz do nas!
Twoje zadania:
Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych
Współpraca z zespołem inżynieryjnym i innymi działami firmy w celu osiągnięcia celów projektowych
Monitorowanie postępu prac oraz zapewnienie terminowego zakończenia projektów
Udział w spotkaniach z inwestorem
Utrzymywanie aktualnej wiedzy dotyczącej najnowszych technologii i trendów w dziedzinie elektroenergetyki
Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących realizowane projekty
Oferujemy:
Sprzęt niezbędny do pracy, w tym laptop i telefon służbowy
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczne podejście do harmonogramu pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia
Stawkę uzależnioną od doświadczenia kandydata, co daje duże możliwości zarobkowe i szanse na awans w strukturach firmy.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Mile widziane uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
Doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania, a także norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego oraz ustaw powiązanych
Samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy
Biegła znajomość AutoCAD/Dialux
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
O nas:
OWITECH to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz usługach management-consulting. Nasze szerokie spektrum działań pozwala na kompleksowe wsparcie każdej inwestycji, co czyni nas liderem w branży.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu, aplikuj już dziś!
Prześlij swoje CV na adres: Pokaż e-mail
Dowiedz się więcej o nas:https://www.owi-tech.pl/
Dołącz do OWITECH i rozwijaj swoją karierę razem z nami!

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdańsk
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdańsk
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdańsk
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696