Projektant instalacji elektrycznych
  • Stary Sącz
Stary Sącz, Stary Sącz, Małopolskie, Polska
Healthier Air sp. z o.o.
27. 9. 2024

Healthier Air Sp. z o.o. to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, stacji ładowania pojazdów elektrycznych (EVSE) systemów grzewczych opartych o pompy ciepła oraz klimatyzację. Głównie obsługujemy klientów w obszarze sektora B2B oraz zamówień publicznych. Firma mieści się w Mostkach (Stary Sącz) i tutaj jest nasze biuro, ale realizacje prowadzimy na terenie całego kraju.
Do naszego zespołu poszukujemy projektanta instalacji w branży elektrycznej.
Nasz wymagania
• Znajomość branży elektrycznej, poparta wykształceniem wyższym technicznym
• Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
• Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz umiejętność korzystania z innych programów/stron przydatnych podczas prac projektowych (dysk Google, dehn risk tool, geoportal, SolarEdge Designer, PVSol itp.)
• Dobra organizacja pracy, staranność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań
• Prawo jazdy kat. B
• Kultura osobista, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie
Twój zakres obowiązków
• Opracowywanie projektów budowlanych, technicznych, wykonawczych oraz powykonawczych,
• Wykonywanie symulacji uzysków instalacji fotowoltaicznych,
• Dobór aparatury elektrycznej, falowników, okablowania etc. ,
• Sporządzanie wniosków materiałowych oraz innych dokumentów wymaganych przez inwestorów,
• Sporządzanie kosztorysów do ofert przetargowych, list zakupowych, ich weryfikacja oraz realizacja,
• Opracowywanie oraz aktualizowanie baz danych, arkuszy obliczeniowych,
• Inne zadania niezbędne do opracowania projektu
Uwaga ! Jeżeli nie masz w/w doświadczenia lub nie spełniasz wszystkich wymagań, również weźmiemy pod uwagę twoją kandydaturę. Wymienione wyżej zagadnienia mają za zadanie jak najlepiej zobrazować kandydatowi, co będzie robił, czego od niego oczekujemy oraz czego będzie potrzebował, do realizacji powierzonych zdań. Preferowani są kandydaci z uprawnieniami projektowymi, jednak nie wykluczamy osób bez takich uprawnień lub będących w trakcie ich zdobywania (nie mylić z brakiem znajomości podstaw z branży elektrycznej :)).
Doceniamy szczerość i duży nacisk kładziemy na potencjał do nabywania nowych umiejętności.
• Jesteś osobą kreatywną, samodzielną, która potrafi szukać nieszablonowych rozwiązań w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie
• Jeżeli znasz metody pracy lub programy, które zoptymalizują zadania, czy wyniosą jakość na wyższy poziom. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania oraz „innowacje”
• Jeżeli dotychczas zajmowałeś/aś się obsługą projektową zamówień publicznych
• Jeżeli projektowałaś/projektowałeś już instalacje elektryczne (elektroenergetyczne lub telemechaniczne). Bardziej interesuje nas realne rozumienie zjawiska elektryczności, umiejętność przyswajania wiedzy i chęci
Co może się przydać ?
• Na rozmowie chętnie dowiemy się jakie projekty dotychczas realizowałeś/aś. Dlatego oprócz CV dodatkowym atutem będzie portfolio (np.: realizacji z której jesteś szczególnie zadowolony)
Co oferujemy?
• Dogodne dla pracownika warunki zatrudnienia: umowa o pracę , umowa zlecenie, B2B, umowa na niepełny etat (według preferencji kandydata)
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do twoich umiejętności oraz doświadczenia
• Ciepłe biuro oraz niezbędne narzędzia pracy
• Osoby pomagające w realizacji powierzonych zadań (zarówno od strony administracyjnej jak i technicznej)
• Młody, energiczny i kontaktowy zespół, pozwalający czuć się częścią projektu
• Wzajemną naukę, wymianę doświadczeń oraz kontaktów
• Szkolenia oraz spotkania branżowe

  • Praca Stary Sącz
  • Stary Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210