Projektant instalacji elektrycznych
  • Święciechowa
Święciechowa, Święciechowa, wielkopolskie, Polska
Sppoprawa Sp. z o.o.
2. 5. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:PROJEKTANTA INST. ELEKTRYCZNYCH

Obowiązki

  • wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej i telekomunikacyjnej;
  • koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie;
  • uzgadnianie i weryfikacja projektów;
  • analiza i ocena dokumentacji projektowej;
  • współpraca ze specjalistami innych branż;
  • udział w naradach koordynacyjnych, uzgodnienia techniczne;
  • konsultacje przy pracach montażowych, nadzory autorskie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika lub pokrewne);
  • Doświadczenie zawodowe w biurze projektowym lub przy realizacji projektu na obiekcie;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej branży elektrycznej;
  • praktyczna znajomość obsługi komputera: w tym oprogramowania CAD, MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • dodatkowym atutem będzie: znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego, znajomość REVIT MEP.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;
  • rozwój zawodowy oraz możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia w branży projektowej;
  • motywacyjny system wynagrodzenia;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespołem;
  • dobrowolne dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Święciechowa
  • Święciechowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692