PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Deska Project Sp. z o.o.
22. 3. 2024

Zatrudnimy projektanta instalacji elektrycznych z wymaganymi uprawnieniami, doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością programów CAD

Obowiązki

  • Projektowanie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych w budownictwie, budynkach biurowych i innych ,
  • Przygotowanie, nadzór i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem merytorycznym i formalnym,
  • Nadzór autorski nad realizacją projektu,
  • Współpraca z innymi projektantami branżowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacje elektryczne,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych będą przeważającym atutem,
  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych dla inwestycji sektora przemysłowego,
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD w zakresie projektów elektrycznych, ewentualnie dodatkowo innych programów,
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej,
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • Dokładność, rzetelność i terminowość,
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego mile widziane,
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość kreacji i rozwoju.

  • Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293