Projektant HVAC
  • Buk
Buk, Buk, wielkopolskie, Polska
KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15. 4. 2024

Jesteśmy znanym producentem klap oddymiających, wyłazów dachowych, świetlików i pasm świetlnych. Historia firmy to już ponad 25 lat.

Działamy w branży budowlanej, uczestnicząc w całym procesie inwestycyjnym - od projektowania poprzez kosztorysowanie, produkcję, montaż do odbiorów obiektu. Świadczymy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze wyroby i usługi cieszą się uznaniem, a obszar działania to nie tylko Polska, ale również eksport do większości krajów Europy.

Jesteśmy jednocześnie częścią większej grupy spółek (spółka matka - KERA - ma siedzibę w Finlandii), co dodatkowo zwiększa nasz potencjał działania i perspektywy rozwoju.

Opis stanowiska

  • Projektowanie systemów wentylacji pożarowej grawitacyjnej i mechanicznej,
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych systemów i produktów z zakresu systemów wentylacji pożarowej oraz doświetlenia,
  • Przygotowywanie koncepcji systemów oddymiania jako wsparcie techniczne działu handlowego,
  • Dobór rozwiązań, sporządzenie specyfikacji technicznej,
  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej na podstawie realizowanych projektów,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Wsparcie wiedzą techniczną działu sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (wskazana inżynieria bezpieczeństwa pożarowego),
  • Znajomość branży budowlanej i zabezpieczeń przeciwpożarowych – warunek konieczny,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych – mile widziane,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • Doświadczenie w zakresie projektowania wentylacji grawitacyjnej (mechaniczna mile widziana),
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów,
  • Dobra samoorganizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziane,
  • Biegła znajomość oprogramowania AutoCAD, pakiet MS Office (mile widziane SolidWorks lub Inventor),
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover),
  • Pakiet MultiSport i MultiLife,
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Buk
  • Buk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179