Projektant graficzny
  • Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa, mazowieckie, Polska
Verona Products Professional Sp. z o.o.
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Twoje zadania:

  • Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy.
  • Tworzenie grafik reklamowych.
  • Aktualizacja trendów w projektowaniu.
  • Realizacja projektów od pomysłu do wykonania.
  • Rebranding: produkty i marki.
  • Projektowanie grafik na potrzeby Social Media i innych mediów.
  • Przygotowanie grafik do druku.

 Nasze oczekiwania:

  • Zaawansowana znajomość pakietu Adobe i DTP.
  • Wiedza o projektowaniu graficznym, kompozycji i typografii.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sektorze kosmetycznym.

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom.
  • Praca nad różnorodnymi projektami w dynamicznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie na umowie B2B.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648