Projektant Geotechnik
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
SOLETANCHE POLSKA SP. Z O.O.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza warunków gruntowo-wodnych pod kątem posadowienia obiektów inżynierskich i kubaturowych
  • prace projektowe z zakresu obudów głębokich wykopów, przesłon przeciwfiltracyjnych, palowania i wzmacniania gruntu. Od momentu koncepcji do wyceny, poprzez obliczenia statyczne i przygotowanie projektów wykonawczych po nadzór autorski projektów realizowanych przez Soletanche Polska
  • autoryzacja obmiarów i dokumentacji projektowych opracowanych przez Asystentów
  • współpraca z konstruktorami, przedstawicielami inwestora oraz wykonawcami i podwykonawcami specjalistycznych robót geotechnicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mile widziana specjalność Geotechnika lub Budownictwo Wodne i Morskie)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania geotechnicznego (obudowy wykopów, przesłony przeciwfiltracyjne, posadowienia, podbicia fundamentów)
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • znajomość oprogramowania: AutoCAD, MS Office, GEO5 i/lub GGU Retain, RM-WIN i/lub Autodesk Robot
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • mile widziana znajomość oprogramowania Plaxis/Z-Soil oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie działającej na polskim rynku od ponad 20 lat; należącej do międzynarodowej Grupy Vinci
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, Multisport;
  • akcjonariat pracowniczy
  • atmosferę partnerskiej współpracy
  • kursy językowe
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544