Projektant/Expert PHP Laravel (e-commerce)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Nasz klient, istniejący na rynku od 1998 roku, jest znaczącym dystrybutorem artykułów biurowych i szkolnych. Oferują szeroki asortyment produktów, począwszy od papieru, galanterii biurowej, przez przybory do pisania, akcesoria komputerowe, aż po meble biurowe i artykuły higieniczne. Firma wyróżnia się długą historią i stabilną pozycją na rynku, co jest wynikiem ciągłego rozwoju i dostosowywania oferty do potrzeb klientów. Siedziba główna znajduje się w Warszawie, gdzie skoncentrowane są główne działania zarządcze i obsługa klienta. Obecnie poszukujemy talentów na różne stanowiska, które chcą dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do dalszego rozwoju firmy. Szczegóły dotyczące karier i dostępnych ofert pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w dynamicznie rozwijającej się firmie, zachęcamy do aplikowania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realizacja interesującego projektu
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej

Obowiązki:

  • Zaprojektowanie, napisanie, przetestowanie, wdrożenie i utrzymanie systemu e-commerce B2B w oparciu o funkcjonalność systemu obecnie działającego plus responsywność na urządzeniach mobilnych
  • Integracja z wewnętrznym systemem ERP polegająca na przekazywaniu informacji zawartych w napływających zamówieniach
  • Integracja z systemem PIM w zakresie danych o towarach, w tym danych o dostępności towarów w magazynach własnych oraz magazynach dostawców
  • Współpraca z kluczowymi osobami w organizacji (Dyrektor Operacyjny oraz Dyrektor ds logistyki, administrator systemu)
  • Współpraca z asystentem posiadającym pełne rozeznanie w tworzonym systemie

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP 8, framework Laravel, Linux, Apache, JQuery, Ajax, HTML5, JS, CSS
  • Doświadczenie (poparte sukcesami) w samodzielnej pracy w tworzeniu systemów e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość i zrozumienie zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w zakresie usług internetowych i integracji przy użyciu Rest API
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i testów integracji
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych
  • Posługiwanie się w jęz. angielskim w stopniu komunikatywnym (minimum B1)
  • Pomysłowość i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności
  • Odpowiedzialność za realizowany projekt
  • Umiejętność pracy w określonych ramach czasowych projektu
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD
  • Znajomość cloudflare

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi PIM
  • Doświadczenie w obszarze AI ( wspomaganie wyszukiwania, generowanie zamówień, przetwarzanie baz potencjalnych klientów, wspomaganie programowania)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536