Projektant drogowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Ahead Professionals
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Ahead Professionals - {{offer.position}

Lokalizacja
Poznań
Pracodawca
Dodano
20.09.2024
Numer referencyjny
PD/20092024/Poznań/ALRY

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę na czas określony lub kontrakt B2B - wybór należy do Ciebie.
  • Stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku, 8:00 - 16:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 7000 - 11 500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia).
  • Pracę stacjonarną w biurze w dogodnej lokalizacji - blisko Ronda Rataje.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej pod okiem Projektanta.
  • Zarządzanie formalno-prawną częścią procesu projektowego.
  • Koordynacja międzybranżowa powierzonego projektu.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w biurze projektowym po uzyskaniu uprawnień projektowych- warunek konieczny.
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i AutoCAD Civil 3D.
  • Umiejętność pracy z dokumentami przetargowymi (np. PFU, SIWZ).
  • Znajomość procedur administracyjnych.
  • Biegłe czytanie rysunków technicznych.

Nazywam się Aleksandra Rybińska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim opiekunem na każdym etapie rekrutacji.

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań(blisko Ronda Rataje)

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748