Projektant branży hydrotechnicznej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
PPBH Aquaprojekt Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji projektowej obiektów hydrotechnicznych
  • wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych wraz z niezbędnymi obliczeniami
  • udział w przygotowywaniu opinii i ekspertyz
  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
  • pobyty na budowie

Oferujemy:

  • pracę przy interesujących projektach w rejonie Trójmiasta i okolic
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia stosowne do posiadanych kompetencji, doświadczenia i zaangażowania
  • premie okresowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

Wymagania:

  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej (lub innej obejmującej morskie budowle hydrotechniczne)
  • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz GEO5 lub GGU
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w projektowaniu opartym o zasady metodologii BIM będzie dodatkowym atutem

  • Praca Gdańsk
  • Projektant Gdańsk
  • Projektant gier komputerowych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103