Projektant branży drogowej
  • SZCZECIN
Szczecin, SZCZECIN, ZACHODNIOPOMORSKIE, Polska
VIA PROJEKT sp. z o.o.
14. 4. 2024

VIA Projekt specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inżynieryjnej inwestycji budowlanych od fazy projektowania, uzyskiwania decyzji administracyjnych, organizacji przetargów, zarządzania projektem oraz budów dla szeregu inwestycji szczególnie w zakresie obiektów infrastrukturalnych.

Obowiązki:

  • Wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej;
  • Udział w nadzorach autorskich i inwestorskich;
  • Współpraca z projektantami innych branż;
  • Przeprowadzanie uzgodnień projektowych w organach administracji publicznej.

Wymagania:

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • Znajomość oprogramowania branżowego CAD;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub w wybranej przez siebie formie) w pełnym wymiarze godzin;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Wsparcie ze strony pracowników w okresie wdrożenia;
  • Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Szczecin
  • Projektant Szczecin
  • Projektant gier komputerowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179