Projektant
  • Chrzanów
Projektant
Chrzanów, Chrzanów, małopolskie, Polska
Contec Kromiss Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Projektant

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych specjalnych konstrukcji stalowych z wielokątnych zbieżnych rur stalowych,
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych specjalnych fundamentów słupowych i blokowych,
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji stalowych i inżynierskich,
  • Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych fundamentów,
  • Wykonywanie dokumentacji rysunkowej konstrukcji budowlanych,
  • Doradztwo w zakresie szeroko pojętego prawa budowlanego i wiedzy technicznej,
  • Analiza techniczna i ekonomiczna rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo lub pokrewne,
  • Wymagane doświadczanie praktyczne i teoretyczne w konstrukcjach stalowych oraz w fundamentowaniu,
  • Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjnej bez ograniczeń,
  • Wiedza z zakresu: wytrzymałości materiałów, statyki i dynamiki,
  • Znajomość zagadnień MES,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów z wytrzymałości materiałów,
  • Umiejętność analizowania wymagań technicznych,
  • Umiejętność tworzenia obiektów 3D,
  • Posługiwanie się jednym z systemów CAD,
  • Umiejętność pracy zespołowej – współpraca z konstruktorami i specjalistami z zakresu projektowania.
  • Preferowana znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym Zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690