Projektant AUTOCAD
  • Dąbrowa tarnowska
projektant AUTOCAD
Dąbrowa Tarnowska, Dąbrowa tarnowska, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w branży metalowej.

Do zakładu w Dąbrowie Tarnowskiej, poszukujemy osoby na stanowisko PROJEKTANT AUTOCAD.

Oczekujemy

  • doświadczenie w zakładach produkcyjnych na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • znajomość języka angielskiego - B1,
  • znajomość programów do projektowania AUTOCAD/INVERTOR,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - MC Office,
  • znajomość materiałów produkcyjnych tj. stal, aluminium, stal nierdzewna i ich obróbki,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • narzędzia niezbędne do pracy,

Zadania

  • wykonywanie dokumentacji technicznej
  • rozliczenie zużycia materiałów
  • tworzenie kalkulacji
  • wprowadzanie danych do systemu
  • poszukiwanie klientów

  • Praca Dąbrowa Tarnowska
  • Dąbrowa Tarnowska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544