Projektant / Asystent Projektanta Wodno-Kanalizacyjnego
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Obowiązki:

  • Projektowanie z wykorzystaniem oprogramowania 3D;
  • Praca nad instalacjami w obiektach specjalistycznych;
  • Udział w projektach pod nadzorem ekspertów;
  • Szybkie przygotowywanie i wdrażanie projektów;
  • Weryfikacja rozwiązań projektowych na budowach.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu instalacji sanitarnych;
  • Gotowość do nauki i analityczne myślenie;
  • Umiejętność obsługi oprogramowania CAD;
  • Inżynierskie podejście do zadań;
  • Minimum rok doświadczenia;
  • Komunikatywność i odpowiedzialność;
  • Plus za znajomość Revit.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie;
  • Rola w rozwijającej się firmie;
  • Udział w interesujących projektach;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Integracje zespołu;
  • Luźny dress code;
  • Parking dla pracowników.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 408
18 570